Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/hyundaic/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
هیوندا آی 40 هم قدم به ایران نهاد - هیوندای | HYUNDAI

هیوندا آی ۴۰ هم قدم به ایران نهاد

اتوموبیل هیوندا آی ۴۰ یک خودروی نسبتا لوکس می باشد که محصول کشور کره هم می باشد .

اگر بخواهیم چند نمونه از امکانات و آپشن های این اتوموبیل کره ای را بررسی نماییم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

۱٫داشتن کنترل صوتی نصب شده بر روی فرمان

۲٫مجهز بودن اتوموبیل به استارت دکمه ای

۳٫داشتن تعداد ۹ عدد کیسه هوا

۴٫مجهز بودن به سیستم گرمایشی صندلی ها

۵٫ داشتن سیستم گرمایشی فرمان

۶٫ مجهز بودن به کروز کنترل

۷٫ مجهز بودن چراغ های جلو به ال ای دی

۸٫ سیستم کمک پارک جلو و عقب

به نقل از صبحانه آنلاین، چند سالی است که شرکت کره ای هیوندای با محصولات مختلف خود نه تنها وارد بازار ایران شده بلکه سهم زیادی از بازار خودروهای خارجی را نیز در اختیار گرفته است. استقبال از خودروهای این کمپانی کره ای در ایران موجب آن شد تا این شرکت مدل های مختلفی را وارد ایران کند.

این کمپانی از آخرین مدل هایی است که در واپسین روزهای سال ۹۲ زمزمه هایی مبنی بر واردات آن به ایران شنیده شد.

هیوندای آی ۴۰ پس از موفقیت مدلی های آی ۲۰ و آی ۳۰ به ایران وارد می شود.

گفتنی است که هیوندای آی ۴۰ از نظر ابعاد بدنه اندکی از مدل الانترا بزرگتر است.

هیوندای آی ۴۰ دارای موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با حجم موتور ۲۰۰۰ سی سی است. این خودرو دیفرانسیل جلو بوده و دارای جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک (تیپ ترونیک ) است. سیستم پدال شیفت این خودرو امکان تعویض دهنده از روی فرمان را نیز به راننده می دهد.

 

از دیگر امکانات این خودرو نسبتا لوکس کره ای می توان به آینه الکترو کرماتیک به همراه نمایشگر دوربین عقب، کنترل صوتی بر روی فرمان، استارت دکمه ای، ۹ کیسه هوا، سیستم تهویه مرکزی، گرمکن صندلی ها، نمایشگر داخلی، سیستم ضد یخ برف پاک کن ها، گرمکن فرمان، کروز کنترل، چراغ های جلو مجهز به ال ای دی و سیستم کمکی پارک برای جلو و عقب خودرو اشاره کرد.

 

اگرچه تجهیزات و امکانات این خودرو را در دسته خودروهای نسبتا لوکس قرار داده است اما قیمت و مقایسه آن با برخی محصولات مشابه شرکت های دیگر و حتی خود این شرکت قدری خرید آن را قابل تامل تر می کند.
در حال حاضر نماینده رسمی کمپانی هیوندای در ایران قیمت این خودرو را برای تیپ معمولی ۱۵۶ میلیون تومان و برای تیپ اس دبلیو، ۱۶۳ میلیون تومان تعیین کرده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید