Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/hyundaic/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
بررسی هیوندا آزرا 2018 - هیوندای | HYUNDAI

بررسی هیوندا آزرا ۲۰۱۸

بررسی هیوندا آزرا ۲۰۱۸

پیش از آن که اتومبیل «هیوندا آزرا» ۲۰۱۸ به وسیله شرکت «هیوندای» در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس به طور رسمی رونمایی و معرفی گردد عکس هایی از آن را در معرض دید عموم قرار دادند .

در واقع نسل ۶ ام خودروی «هیوندا آزرا» جدیدترین نسل این خودرو است خودروی مذکور به نام «گرنجور» در کشور کره جنوبی نامیده شده است .

بعد از منتشر شدن عکس های خودروی «هیوندای آزرا» ۲۰۱۸ مشاهده شد که این خودرو دارای جلوپنجره آبشاری است .

طرح جلوپنجره آبشاری طرحی جدید برای محصولات شرکت «هیوندای» است .

اولین خودرویی که از این طراحی سود می‌برد مدل «i30» است. در عین حال فضای داخلی نیز از طراحی مجللی برخوردار است که ناشی از دوخت چرم با دو ترکیب رنگ متفاوت است.

هیوندا آزرا پلتفرم مشترک با کیا کادنزا دارد.

هنوز هیچ اطلاعاتی از مشخصات فنی آن منتشر نشده است، اما انتظار یک خودروی دیفرانسیل جلو با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خورجینی به قدرت ۲۹۳ اسب بخار که شباهت زیادی به نسل پیشین این خودرو دارد، می‌رود.

همچنین انتظار می‌رود سیستم انتقال قدرت ۸ سرعته‌ی جدید هیوندای برای انتقال قدرت به چرخ های جلو به صورت استاندارد در این خودرو نصب شود.

نسل جدید آزرا به احتمال زیاد از نیمه دوم سال ۲۰۱۷ به عنوان مدل ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود. قیمت گذاری نسل ششم نیز به احتمال زیاد نزدیک به مدل قبلی خواهد بود و از ۳۴ هزار دلار شروع خواهد شد.

این امکان وجود دارد که این خودرو در اواسط نوامبر و در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در معرض دید عموم قرار بگیرد.

هیوندای در اقدامی مشابه با بی‌ام‌و، اقدام به ساخت فیلمی کوتاه با محوریت خودروی جدید خود گرفته است که در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می‌کنیم.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید