Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/hyundaic/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
اطلاعاتی در خصوص جنسیس G90 - هیوندای | HYUNDAI

اطلاعاتی در خصوص جنسیس G90

اتومبیلی که قرار می باشد جای اتومبیل « هیوندا اکوس » را بگیرید خودروی «جی ۹۰» می باشد .

خودروی «جی ۹۰» را در کشور خودشان به نام «EQ900» معرفی کرده اند .

در واقع برای تولید و ساخت خودروی «جی ۹۰» از پلت فرم خودروی « هیوندا جنسیس» ۲۰۱۵ بهره جویی کرده اند و با ایجاد تغییراتی در پلتفرم این خودرو موفق به ساخت «جی ۹۰» شده اند .

تولیدکنندگان نمونه جدید خودروی «جنسیس» ۲۰۱۵ را برای آنکه ترتیب سری حفظ شود می خواهند این خودرو را «جی ۸۰» بنامند .

این خودروی جدید قرار است در سال آتی میلادی به بازارها بیاید .

در سینه این کره‌ای رعنا، موتور ۳٫۳ لیتری توربوی دوقلوی V6 می‌تپد که با هر ضربان خود نیرویی معادل ۳۶۵ اسب و ۵۰۹ نیوتون متر گشتاور را از پیچ‌وخم گیربکسی اتوماتیک و هشت سرعتِ عبور داده و به چرخ‌ها می‌رساند. به‌محض تأمین نیرو، «جی ۹۰» صفر تا ۱۰۰ کیلومتر (۶۲ مایل) بر ساعت را در ۶٫۲ ثانیه طی می‌کند.

مدل کم زورتر و ابتدایی این خودرو نیز نیرویش را از موتور ۳٫۸ لیتری V6 می‌گیرد که با تمام ۳۰۷ اسب نیرو و ۳۹۶ نیوتون متر گشتاورش گوش‌به‌فرمان است. انجین قوی‌ترین برادران، دیوی نه‌چندان تنومند از تبار V8 است که با ظرفیتی پنج لیتری نیروی حدود ۴۲۰ اسب و گشتاوری ۵۱۹ نیوتون متری را در چنته دارد، همهٔ این اعداد و ارقام صفر تا صد ۵٫۷ ثانیه‌ای را برای برادر بزرگ‌تر رقم می‌زنند.

خودرو به‌صورت استاندارد دیفرانسیل عقب است اما کره‌ای‌ها دست خریدار را برای انتخاب سیستم چهارچرخ محرک H-TRAC باز گذاشته‌اند به‌علاوه سیستم کنترل تطبیقی تعلیق جنسیس نیز برای علاقه‌مندان در دسترس خواهد بود.
البته بگذارید به یادتان بیاورم که تمامی مشخصات ذکر شده برای مدل مخصوص کره‌ای‌ها است و مدلی که به بازار ایالات‌متحده می‌رود، چند ماه پیش از انتشار خودرو مشخص خواهد شد.

شمایل جی ۹۰ جوان حاصل زبان طراحی «ظرافت ورزشی» است که در خطوط عضله مانند، جلوپنجره شش‌ضلعی، چراغ‌های جلوی تازه و چراغ‌های عقب عمودی خلاصه می‌شود.

همان‌طور که احتمالاً حدس می‌زنید، هیوندای امکانات زیادی را برای فرزند خود دست و پا کرده درست به‌گونه‌ای که ظاهر بیرونی خودرو چشم بسیاری از بینندگان را به خود مجذوب می‌کند. کابین عضو جدید گروه جنسیس مزین به لوازم چرمی، صندلی‌هایی با تنظیم الکتریکی، تریم چوبی، صفحه ۱۲٫۳ اینچی اطلاعات و سرگرمی، تبلت های ۹٫۲ اینچی برای سیستم سرگرمی صندلی‌های عقب، سیستم کنترل تهویه سه ناحیه‌ای و شارژر وایرلس است.
EQ900 در نیمه نخست سال آتی میلادی (۲۰۱۶) قدم با بازار خواهد گذاشت درحالی که تا پیش از نیمه دوم ۲۰۱۶ به زیارت مدل جهانی جی ۹۰ نائل نمی‌شویم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید